Можливості обмежені – здібності безмежні

   У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – 3 грудня стало Міжнародним днем людей з інвалідністю.    Заходи, до яких закликає всі країни ця  міжнародна організація, спрямовані на інтеграцію людей  з інвалідністю у сучасному суспільному житті. Це не складно. Це не варто відкладати. Від цього залежить наша цивілізованість.

Будувати краще: до інклюзивного, доступного і сталого світу після COVID-19” – це тема Міжнародного дня людей з інвалідністю у 2020 році.

3 грудня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” практичний психолог Фоміна В.С. провела розвивальне заняття «Потреби інвалідів у сучасному світі». Мета якого формування моральних якостей підлітків  як гідних членів сучасного суспільства,  донесення до учнів життєвих проблем людей, які потребують особливої уваги  та милосердя, виховання толерантного відношення до  них.

Здобувачі освіти  активно брали  участь у  дискусіях та обговореннях тих чи інших питань та показали  високий рівень обізнаності  стосовно осіб з обмеженими можливостями, а головне – бажання підтримувати і завжди прийти таким людям на допомогу.