День Святого Валентина

Це свято відмічають порівняно недавно, але воно припало до душі не тільки молоді, але і всім, чиї серця відкриті для любові та романтики. У четвер, 13 лютого 2020 року, учні і викладачі ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» відсвяткували день Святого Валентина.

У цей день були присутні незмінні атрибути цього свята – сердечки, повітряні кульки, листівки з привітаннями та побажаннями вічної любові. Бажаючі могли посидіти на романтичній лавочці, зробити фото на памꞌять.

Організували таку яскраву і незабутню фотозону майстер виробничого навчання Королькова О.Г. та практичний психолог Фоміна В.С., допомогу надавали учні груп №33-пр та №40-к/п. Завершили святкування після уроків у актовій залі, де відбувся концерт, підготовлений класним керівником та майстром виробничого навчання груп №40-к/п та №33-пр – Гетьманець Ж.В., Фодченко Р.М., Корольковою О.Г. Учні груп №40-к/п, 33-пр, 36-с/а танцювали, брали активну участь у сценках, співали пісні про любов. Весела постановка номерів, яскраві костюми учасників концерту, енергійні та харизматичні ведучі надихали глядачів у залі на участь у розважальних конкурсах.

З гарним настроєм і взятим уже курсом на ВЕСНУ пройшов цей день у нашому навчальному закладі!