Відкритий урок

05 лютого 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачем креслення Ничепуренко Н.Х. в рамках атестації було проведено відкритий урок на тему “Аксонометричні проекції”. На уроці були присутні:  Куликова Т.О., методист НМЦ ПТО у Миколаївській області, методисти ліцею Савченко С.І. та Грищенко С.Г., старший майстер Бесараб Г.С. і майстри виробничого навчання Грищенко Н.В. та Арпентій О.О.

Викладачем було детально пояснено учням правила побудови аксонометричних проекцій. А на наступному етапі – учні разом з викладачем виконували практичну роботу – будували аксонометричну проекцію прямокутного паралелепіпеда.

Цікавим було використання на уроці комп’ютерної програми, за допомогою якої учні розробляли 3D-моделі – макети кімнат, розміщували меблі в просторі, тощо.

Викладач Ничепуренко Н.Х. проаналізувала свій урок, озвучивши мету та завдання, які вона ставила перед собою, а члени атестаційної комісії – узагальнили все і надали свої відгуки та пропозиції. Після уроку було переглянуто документацію, яку веде викладач, а саме паспорт комплексно-методичного забезпечення кабінету.