#Всесвітній_день_читання_вголос

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акції, присвяченої цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн.

У цьому році Всесвітній день читання вголос припало на середу 5 лютого. Тож  у бібліотеці ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” зібралися бажаючі  долучитися до читання. У авдиторії панувала тепла, дружня атмосфера. Для читання було обрано геніальний твір Льюїса Керрола “Аліса в країні Чудес”.

Учні групи №38-з читали і з зацікавленістю слухали виразне читання бібліотекаря Фоменко Н.В., викладачів Ніколаєнко Л.І., Грищенка С.Г., Фоміної В.С., Королькової О.Г.

Ця зустріч було спрямована на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжок, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного.

Організатори заходу Фоміна В.С. та Королькова О.Г. ставили мету надихнути дітей і дорослих більше читати і спілкуватися між собою, відкривати для себе нові книжки, вивчати нові слова та дізнаватися чимало нової корисної інформації.