Відбулися чергові засідання методичних комісій

15 січня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбулося чергове засідання методичної комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, керівників гуртків спортивного напряму та з предметів «Фізична культура», «Захист Вітчизни», на якому викладачі обговорювали результати моніторингу учнів за І семестр з предметів: українська мова та література, зарубіжна література, англійська мова, всесвітня історія, історія України, фізична культура, Захист Вітчизни та заходи по ліквідації прогалин в знаннях учнів за результатами І семестру 2019-2020 навчального року.

На засіданні також виступила методист Савченко С.І. з інформацією про необхідність використання інформаційних технологій на уроках загальноосвітніх предметів, та зазначила, що зокрема використання веб-сервісу GOOGLE CLASSROOM допомагає спрощенню обміну інформацією між учнями та викладачами.

16 січня 2020 року відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання в галузі “Транспорт та зв’язок”. Членами методичної комісії було проаналізовано результати директорських контрольних робіт та успішність учнів в І семестрі 2019/2020 навчального року, запропоновані заходи, щодо подолання низького рівня знань учнів, а також було розглянуто питання розробки робочих навчальних програм з предметів відповідно до ДСТО.