Проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки та практичне тренування з евакуації учнів та працівників ліцею на випадок пожежі

Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. У дим та попіл перетворюються цінності на мільярди гривень. Якщо виникла пожежа – рахунок часу йде на секунди. Пожежна безпека у навчальному закладі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги, адже від цього може залежати життя.

24  грудня поточного року в рамках місячника з Безпеки життєдіяльності Южноукраїнським МС ГУ ДСНС України у Миколаївській області провели на базі  ДНЗ  «Южноукраїнський професійний ліцей»  проведено перевірку дотримання вимог пожежної безпеки та практичне тренування з евакуації учнів та працівників ліцею на випадок пожежі. Основною метою заходу стало вдосконалення підготовки колективу ліцею до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Після сигналу оповіщення викладачі та майстри виробничого навчання організували вихід учнів  згідно з планом евакуації на внутрішній  майданчик навчального закладу.

Представники Южноукраїнської пожежно-рятувальної частини взяли участь у практичному тренуванні та продемонстрували ліквідацію умовної пожежі за допомогою засобів пожежогасіння.

Організатори заходу переконалися, що саме завдяки таким практичним тренуванням, у підростаючого покоління формуються стійкі навички, необхідні для прийняття швидких і чітких рішень у разі виникнення небезпеки.