Проведено педагогічну раду

11 грудня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проведено педагогічну раду на тему: “Підсумки здачі ЗНО учнями ліцею у 2019 році. Організація та проведення ЗНО в 2020 році”. Методист Грищенко С.Г. підвів підсумки та проаналізував результати здачі учнями ліцею ЗНО у 2019 році.

Наголосив, що явка на ЗНО склала 100%, подякував викладачам та майстрам виробничого навчання випускних груп за пророблену роботу і в реєстрації учнів на ЗНО, і в явці їх на пункти тестування. Також зазначив, що у рейтингу навчальних закладів Миколаївської області, за результатами здачі учнями ЗНО,  ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” знаходиться на 196 позиції із 232 навчальних закладів, що є найкращим результатом серед всіх закладів професійної (професійно-технічної освіти) Миколаївської області.

Сергій Георгійович ознайомив присутніх з організацією та особливостями проведенням ЗНО в 2020 році: термінами реєстрації для пробного ЗНО та основної сесії ЗНО, необхідними документами для реєстрації, графіком проведення ЗНО-2020, тощо.

Викладач української мови та літератури Ніколаєнко Л.І. поділилася досвідом підготовки учнів до ЗНО зі своїх предметів, зокрема це робота з тестовими завданнями, наданими Сумським державним університетом, для проведення пробного ЗНО, розбір основних правил написання як на уроках, так і на консультаціях, тощо.

Викладач математики Гетьманець Ж.В. поділилася досвідом підготовки до ЗНО учнів з використанням он-лайн сервісів та мобільних додатків.