Випуск електрозварників

24 червня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбулися урочистості з нагоди випуску 30 кваліфікованих робітників з професії Електрозварник ручного зварювання; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах.

Директор ліцею Невідомий Сергій Вікторович привітав випусників із завершенням навчання, побажав щасливої долі, не забувати ліцей, педагогічних працівників, а особливо свого майстра Скопич Ірину Петрівну та класного керівника Кєрниш Ларису Михайлівну, які турбувались про них, виховували, навчали та бажали тільки добра.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Юрій Ірина Вікторівна зачитала наказ про відрахування зі складу учнів групи №27-з.

Директор ліцею Невідомий С.В. вручав дипломи кваліфікованих робітників. В цій групі 9 учнів отримали дипломи з відзнакою: Палєй Максим, Седлецький Дмитро, Тертишний Євген, Ткаченко Сергій, Мельниченко Володимир, Косюга Олександр, Яковенко Владислав, Воробйов Олександр та Бойчун Дмитро.

Грамотами та дипломами ліцею було нагороджено учнів, які брали активну участь у різних заходах, які проводились в навчальному закладі.

За активну участь житті ліцею, гідне виховання своїх дітей подяками були нагороджені батьки учнів.

 Зі сльозами на очах, з щирими напутніми словами до своїх учнів звернулися класний керівник Кєрниш Лариса Михайлівна та майстер виробничого навчання Скопич Ірина Пертівна.

Випускники зі словами щирої вдячності звернулися до батьків та подякували їм за те що їх народили та виховали, викладачам та майстрам – за знання та терпіння.

Зі щирими побажаннями до своїх дітей та всіх працівників ліцею звернулися батьки учнів.

В добру путь, дорогі випускники!

Переглянути більше фото