Участь учнів ліцею в семінарі-нараді «Перша долікарська допомога»

17 квітня 2019 року у залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради під головуванням  заступника директора – начальника відділу праці департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Філонової Олени Миронівни проведений семінар-нарада «Перша долікарська допомога».

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

Запрошений на захід голова громадського формування по охороні громадського порядку міста Южноукраїнська Дикусар Андрій Сергійович ознайомив присутніх з принципами надання першої долікарської допомоги та в доступній формі провів практичне заняття щодо проведення зовнішнього масажу серця та штучного дихання, а також ознайомив з допомогою яку необхідно надати людині з ознаками непритомності.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят

Представниками Миколаївської обласної організації товариства Червоного Хреста України: волонтером-тренером по наданню долікарської допомоги: Скороходом Андрієм Олеговичем та тренером – інструктором – Галицьким Костянтином Івановичем проведено навчання по наданню долікарської допомоги немовлятам та у випадку обмеження вільного дихання людини внаслідок потрапляння до дихальних шляхів стороннього предмету.

По закінченню семінару відбулася виставка – презентація спецодягу та спецвзуття, яку провели представники ВП ЮУ АЕС: інженер з охорони праці цеху ТАІ – Костюченко Михайло Олегович та інженер з охорони праці електроцеху – Сацун Надія Володимирівна. Під час презентації були представлені сучасні зразки спецодягу, спецвзуття та засобів захисту.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и люди сидят

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди сидят и в помещении

У заходах прийняли участь провідні спеціалісти з питань охорони праці підприємств та установ міста Южноукраїнська, а також учні  ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей».

Фотозвіт про участь в заходах можна перелянути тут