Першість ліцею з волейболу

В період з 19 лютого по 4 квітня 2019 року в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” проходили спортивні змагання на першість ліцею з волейболу. В змаганнях взяли участь 8 збірних команд.

За підсумками змагань, маючи одну поразку І місце виборола збірна команда групи №31-з. За ІІ та ІІІ місця боролися дві команди (групи №35-з та 26-е). Маючи по дві поразки, але за рахунок особистої зустрічі, яку виграла команда групи №35-з у групи №26-е з рахунком 2:0, тому ІІ місце посіла команда першого курсу (група №35-з), а ІІІ місце – команда групи №26-е.

Команда групи №31-з нагороджена перехідним кубком та дипломом за І місце, команда групи №35-з – дипломом за ІІ місце, команда групи №26-е – дипломом за ІІІ місце,