Боднар Дмитро – призер II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності

Як інформує сайт НМЦ ПТО у Миколаївській області – 27 березня 2019 року на базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (далі – Конкурс). Наш заклад представляв учень 3-го курсу (група №26-е) Боднар Дмитро.

У Конкурсі взяли участь 4 (четверо) учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (окремо чи в інтеграції) та, які за результатами спільного рішення оргкомітетів та журі училищних конкурсів визнані кращими.

 

Завдання для учасників Конкурсу відповідали змісту програми з предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за Державним стандартом професійно-технічної освіти з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (код 7241), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 15 грудня 2014 року № 1470, та складалися у відповідності до вимог рівня кваліфікації електромонтера з ремонт та обслуговування електроустаткування 3-го розряду.

Конкурс складався з двох турів:

перший тур – теоретичний;

другий тур – практичний.

Теоретичний тур Конкурсу передбачав виконання двох видів завдань:

1) тестові завдання на персональному комп’ютері з предметів професійно-теоретичної підготовки, а саме: «Електротехніка з основами промислової електроніки», «Спецтехнологія», «Електроматеріалознавство», «Охорона праці» (60 запитань з чотирма варіантами відповідей, одна з яких правильна, за кожну правильну відповідь учаснику нараховується 0,5 бали);

2) виконання розрахункової задачі з предмета «Електротехніка з основами промислової електроніки».

Практичний тур Конкурсу передбачав виконання учасниками завдань з виявлення та усунення несправностей, відмовлення і пошкодження електроустаткування токарно-гвинторізного верстата 1К62 з простими схемами вмикання.

Оцінювання якості виконаних робіт учасниками Конкурсу здійснювали незалежне та кваліфіковане журі з числа представників соціального партнера Миколаївського професійного машинобудівного ліцею, а саме:

1. Нестеров Валентин Іванович, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 6-го розряду цеху 80 Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», голова журі (за узгодженням).

2. Єфремов Олександр Юрійович, інженер-керівник групи МСЧ Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», член журі (за узгодженням).

3. Матвійчук Олена Анатоліївна, інженер з підготовки кадрів Відділу підготовки персоналу Державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» – «Машпроект», член журі (за узгодженням).

За результатами Конкурсу та на підставі спільного рішення оргкомітету та журі II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування визначено переможцем й призерами та прийнято рішення нагородити дипломами департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І, ІІ, III ступенів таких учнів:

дипломом I ступеня – Лишафаєва Арсена Сергійовича, учня Миколаївського професійного машинобудівного ліцею;

дипломом II ступеня – Ігнатенка Миколу Віталійовича, учня Вищого професійного ліцею суднобудування м. Миколаєва;

дипломом III ступеня – Боднара Дмитра Миколайовича, учня Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей».

дипломом учасника – Душного Івана Івановича, учня Кривоозерського професійного аграрного ліцею.