Участь у Всеукраїнській акції #STOP_SEXтинг

5 лютого 2019 року відбулась Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету, який відзначається в 140 країнах світу, зокрема й в Україні. У межах акції в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” практичний психолог Фоміна В.С. та викладач інформатики Грищенко С.Г. провели урок для учнів I-III курсів на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».

На уроці йшлося про те, що щороку в Україні зростає кількість дітей, які отримують широкий доступ до мережі Інтернет. Одночасно з цим збільшується кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі – онлайн-грумінг та вимагання. Завдяки налагодженню довірливих стосунків з дитиною та використанню фейкових акаунтів в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи навіть приватні інтимні зустрічі.

Метою заходу було роз’яснення учням ризиків, які можуть їх оточувати, адже сьогодні ми не можемо їх сховати під ковпаком та ізолювати від шкідливої інформації. Однак ми маємо говорити із ними, розповідати про складні теми, будувати довіру. Окрім цього, дорослі також часто потребують більшої обізнаності, тому цю інформацію було поширено серед педагогів та батьків учнів ліцею.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и обувь

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и обувь