До Дня безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року До Дня безпечного Інтернету в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проведено тематичну лінійку, яку підготували учні групи №35-з Микитюк Владислав та Горобець Ілля разом з класним керівником Грищенко С.Г.  

 Традицію відзначати Міжнародний день безпечного Інтернету започаткували в Європі у 2004 році. Цього року цей день відзначається під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

За матеріалами досліджень компанії “Київстар”:  78% українських дітей 6 років і більше користуються інтернетом; 24% батьків не знають про те, що їхні діти виходять в інтернет через мобільні телефони; 9% батьків не підозрюють, що їхні діти виходять в інтернет через мобільні телефонии батьків; 8% батьків не знають, що їхні діти відвідують інтернет-клуби; 27% дітей зізналися, що в інтернеті з ними контактували незнайомці, 30% з них пішли на контакт; 28% висилали фото віртуальним знайомим; 7% ділилися в інтернеті інформацією про сім’ю.

Присутні переглянули відеоролики, з яких дізналися про загрози, які існують в Інтернеті та основні правилами безпечної роботи у всесвітній мережі.