Чергове засідання методичної комісії класних керівників вихователя гуртожитку та бібліотекаря

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Сучасний стан українського суспільства ставить перед закладами освіти низку невідкладних завдань, спрямованих на виховання у підростаючого покоління поваги до історії і традицій свого народу, формування патріотизму.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииОдне з чільних місць у виховній роботі нашого ліцею належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію,мистецтво, побут, культуру.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди сидят и в помещении

Ефективності таких виховних процесів сприяють вдало підібрані форми, методи, прийоми виховної роботи, особистий приклад значущих для підлітків осіб. Про це йшлося 31 січня 2019 року на черговому засіданні МК класних керівників, вихователя гуртожитку та бібліотекаря на тему: «Формування у підлітків ціннісного ставлення до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю у виховному процесі ліцею».

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На засідання був запрошений краєзнавець, екскурсовод, оцінщик культурних цінностей Грицевич Богдан Григорович. Він розповів про історію півдня України з артефактами нашого Гарду, про дослідження історії Ведичної культури та язичництва на півдні України, про таємниці давніх язичницьких храмів,віднайдених на території нашого краю, про сакральні ландшафти та про багаж духовних знань, який треба осмислити для створення духовних ідеалів, які гідно впишуться в світовому просторі нового суспільства.