Моя найкраща в світі сторона, моя чарівна, неповторна, Миколаївщино!

30 жовтня 2018 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” в рамках проведення МК, для учнів групи № 29-пр пройшов виховний захід «Моя  найкраща в світі сторона, моя чарівна, неповторна, Миколаївщино!», який провела викладач Гетьманець Жанна Віталіївна.

Година спілкування була спрямована на розвиток та розкриття пізнавальних та творчих здібностей  учнів.

Обираючи тему, викладач ставила за мету  формування  у підлітків знань про велику та малу Батьківщину, як найдорожчу і найріднішу землю, поглибити знання з історії рідного краю, про природно-ресурсний потенціал, промисловість, господарство, культуру, науку та винахідництво на Миколаївщині, військову історію краю, видатних людей, закріпити знання про державні та національні символи України та Миколаївської області.

Під час заходу підлітки активно брали  участь у всіх видах діяльності, були активні та проявляли ініціативу під час проведення конкурсів та вікторин.

Жанна Віталіївна  використовувала інтерактивні вправи,   індивідуальний і груповий підхід до виховної діяльності,  забезпечувала  оптимальну розумову діяльність учнів, враховувала їх інтереси та індивідуальні обливості. Створювала  проблемно-пошукові  ситуації  для глибини засвоєння матеріалу, емоційного настрою учнів.