Засідання обласної методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій

25 жовтня 2018 року на базі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” відбулось засідання обласної методичної секції викладачів предметів “Інформатика” та “Інформаційні технології” закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. В ході засідання була розглянута тема: “Електронний освітній ресурс як інструмент здійснення інтеграції змісту освіти з новими технологіями навчання”.

Директор освітнього закладу Невідомий Сергій Вікторович привітав присутніх, розповів про організацію освітнього процесу в ліцеї, співпрацю закладу з Сумським державним університетом.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, костюм и в помещении

Шаповалова Наталія Віталіївна, директор НМЦ ПТО у Миколаївській області, розповіла про реалії та перспективи професійної (професійно-технічної) освіти, ознайомила зі шляхами використання електронних освітніх ресурсів в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол, экран и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят, стол и в помещении

Викладач ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» Грищенко Сергій Георгійович, ознайомив колег із власним досвідом систематизації комплексно-методичного забезпечення з використанням програми One Note (на прикладі предмета «Інформатика»). Присутнім було запропоновано  сформувати електронний паспорт комплексно-методичного забезпечення з предмета “Інформатика”.

Викладач ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» Гетьманець Жанна Віталіївна, провела майстер-клас та поділилася досвідом з використання програмних продуктів Smart Notebook для формування предметних і ключових компетентностей учнів,

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, экран, офис и в помещении

 

Викладачі – члени методичної секції також залучилися до участі  майстер-класі «Використання інформаційно-комунікаційних технологій для підвищення якості професійної освіти», який провів Грищенко Сергій Георгійович, у ході якого, складали завдання для учнів із застосуванням інтернет-сервісів Kahoot!, LearningApps, Padlet, «Генератор хмари слів», «Генератор QR-кодів» тощо.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и экран

З неабияким інтересом присутні слухали Грищенка С.Г. який ділився досвідом проведення уроків інформатики на 1 курсі за новою програмою з використанням мобільних додатків, віртуальних окулярів, тощо.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят и экран

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, экран и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, телефон

У ході «круглого столу» всі присутні поділилися власними досвідом з теми «Комплексно-методичне забезпечення уроку як фактор реалізації повного і якісного навчання», а токож досвідом Сумського державного університету у проведенні профорієнтаційної роботи з використанням мобільних додатків.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди сидят, телефон и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, люди сидят и в помещении