Щасливої дороги, дорогі випускники!

Настав надзвичайно хвилюючий день для випускників Южноукраїнського професійного ліцею, день, який можна сприймати як межу між дитинством і дорослим життям, день, який відкриває безмежні горизонти перед, тепер вже, колишніми учнями, день, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями, і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання, друзями, стінами ліцею, які за період навчання стали просто рідними.

Було все: падіння і злети, невдачі і успіхи, сум і радість, захоплювало дух від перших перемог, від першого кохання. Позаду захист дипломних робіт, який з’їв, мабуть, не одну нервову клітину, а тепер педагогічний та учнівський колективи, батьки, дузі, запрошені гості прийшли на свято, яке відбулося 25 червня в актовій залі Южноукраїнського професійного ліцею, щоб провести випускників у доросле життя, – інколи тернисте, але таке прекрасне.

Зі щирими та теплими напутніми словами звернувся до випускників директор ліцею, Невідомий Сергій Вікторович, який побажав юнакам щасливої і безхмарної долі, професійного росту, здійснення найзаповітніших мрій та побажань, злагоди та добробуту.

Кульмінацією свята стало вручення директором Южноукраїнського професійного ліцею Невідомим Сергієм Вікторовичем, дипломів про здобуття омріяної професії та  грамот за успіхи у навчанні, за активність у громадській діяльності та подяк за творчість учням, а також подяк батькам за виховання їх дітей.

Щасливої дороги, дорогі випускники!