Проведено педагогічну раду

Відповідно до річного плану ліцею, 17 квітня 2018 року, було проведено педагогічну на тему: “Впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій у навчально-виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників”.

Вів засідання голова педагогічної ради, директор ліцею Невідомий С.В.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Чернієнко Н.І. ознайомила присутніх з сучасними виробничими та педагогічними технологіями.

Майстри виробничого навчання Арпентій О.О., Корінна А.П., Верчук Н.А., Устинський М.М. та викладач Юрій І.В. поділилися досвідом використання сучасних технологій на окремих етапах уроків виробничого та теоретичного навчання.

 

Крім того було розглянуто наказ МОН України від 24.11.2017 № 1541 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.07.2017 № 995”, а саме Типовий навчальноий план для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та зміни, які відбудуться, починаючи з 01 вересня 2018 року.

ПОСТАНОВИЛИ:

  1. Викладачам та майстрам виробничого навчання продовжувати роботу щодо впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій у навчально-виробничий процес  підготовки кваліфікованих робітників.  Термін: постійно.
  2. Головам методичних комісій провести позачергові засідання, на яких розглянути питання розробки робочих навчальних планів з урахуванням змін в Типових навчальних планах для 10 -11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Термін: до 01.05.2018 р.