Наш учень – призер відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед молоді «Ядерна енергія і світ».

За повідомленням офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу -в інформаційному центрі  30 березня 2018 року в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Ядерна освіта» визначені призери відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед молоді «Ядерна енергія і світ». Ними стали Валерія Гаркушенко, Владислав Сирцов, Едуард Каверинський та Владислав Форостяний.

Конкурси рефератів на тему атомної енергетики, ядерної фізики та історії людства у розвитку ядерної галузі серед старшокласників Южноукраїнська проводяться вже більше 20 років. По словам організаторів відбіркового етапу – представників управління інформацією та громадськими зв’язками ВП ЮУ АЕС, кожне таке щорічне творче змагання має свої особливості: за характером і кількістю учасників, вибору тем, способами їх викладання тощо. З кожним роком  конкурсантів виділяє більш глибокий підхід до вивчення обраної теми, застосування сучасних методів презентації зібраної матеріалу. Не менш важливо і те, що, вибираючи теми своїх робіт, учасники враховують їх актуальність. «Саме такий підхід, а також допомога та корисні поради працівників навчально-тренувального центру АЕС в минулому році допомогли представникові нашого міста перемогти у Всеукраїнському конкурсі рефератів, – відзначає завідуючий сектором по роботі з молоддю та школярами Олена Болотських. – Що стосується нинішніх учасників, то вони не менш націлені на перемогу ».

У фінальний етап конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» 2018 року вийшли учениця Южноукраїнської гімназії Валерія Гаркушенко з роботою «Реконструкція системи технічного водопостачання ЮУ АЕС» та учень Южноукраїнського професійного ліцею Владислав Сирцов з рефератом «На шляху до європейського ринку електроенергії».

Свої роботи фіналісти творчого конкурсу будуть захищати в квітні в Києві. Тоді і будуть визначені три основних переможці Всеукраїнського конкурсу та автори робіт у номінаціях додаткового заохочення.