Інструментарій сучасного уроку виробничого навчання

8 листопада 2017 року на базі Державного навчального закладу “Южноукраїнський професійний ліцей” проведено обласний семінар старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів «Інструментарій сучасного уроку виробничого навчання як засіб удосконалення професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників».

Учасники семінару ознайомились із системою роботи педагогічного колективу Державного навчального закладу “Южноукраїнський професійний ліцей” щодо впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій у навчально-виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників з професій зварювального та електротехнічного профілю, торгівлі та з професії Слюсар з ремонту автомобілів.  Так старшим майстрам професійно-технічних навчальних закладів   запропонували  фрагменти уроків  виробничого навчання: з професії Слюсар з ремонту автомобілів з використанням сучасного обладнання для балансування коліс та шиномонтажу.

З професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування майстрами виробничого навчання була запропонована виставка творчих робіт учнів, продемонстровані сучасні електронні та електронно-механічні лічильники, безгвинтові клемники «Wago», термотрубки, ковпачки ЗІЗ.

З професії Електрозварник ручного зварювання   присутнім продемонстрували застосуванняна уроках виробничого навчання калькулятора  для розрахунку витрат зварювальних матеріалів та електроенергії,  магнітні тримачі (шаблони )для зварювальних конструкцій.

З професії Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів учасникам семінару запропонували переглянути фрагмент уроку виробничого навчання з використанням сучасних пакувальних матеріалів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *