Архіви за день: Квітень 15, 2020

Для тих, хто вдома. Техніки саморегуляції – ТЕХНОЛОГІЯ «МЕТОД КЛЮЧ ХАСАЙЯ АЛІЄВА»

Хасай Магомедович Алієв народився 4 березня 1951 року в м. Махачкала     Республіки Дагестан.

З 1981 по 1983 роки доктор Алієв на запрошення працював в Центрі підготовки космонавтів ім. Ю. О. Гагаріна над методикою моделювання стану невагомості, подолання стресу і перевантажень у космонавтів.

Метод КЛЮЧ Хасая Алієва служить для саморегуляції людини, управління стресом, поліпшення здоров’я, прискорення будь-якого навчання, розвитку бажаних якостей, навичок і творчих здібностей.

В основі методики – наукові відкриття доктора Алієва, зокрема, “Нова модель роботи мозку”,  дозволяють керувати попередньо некерованими функціями психіки і організму.

Метод КЛЮЧ заснований на керованих рефлексах. Він входить в СинхрометодХасая Алієва – новий клас методів синхронізують дії людини з його поточним станом: Ключ, Синхрогімнастіка, Ключ-2, Ключ-3. Ці методи служать для швидкого зняття стресу, превентивного підвищення стресостійкості до надзвичайних ситуацій. Вони дають швидкі і очевидні результати поліпшення здоров’я і розкриття творчого потенціалу, оздоровлення та самозцілення, профілактики лікування і реабілітації переважно неврозів і психосоматичних захворювань.

За допомогою цих вправ можна легко скинути стрес, напругу та втому, по-справжньому розкріпачитися та наповнитися свіжою енергією. Звільнитися від тривожних думок, перевести енергію стресу на вирішення ваших проблем без допінгів, ліків та алкоголю. Це досягається за допомогою нескладних вправ, які зручно і легко робити саме вам. Також можна знайти внутрішній спокій і запустити процес оздоровлення всього організму.

В класичному варіанті метод КЛЮЧ налічує 5 вправ.