Архіви за день: Грудень 5, 2019

Година спілкування з лікарем

1 грудня  у всьому світі говорили про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія, згадували  тих, хто  вже    помер   або смертельно хворий, говорили про масштаби чуми XX, а тепер вже і  XXI  століття. Молодь повинна знати про  загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби на планеті  та цінувати найдорожче, що є в житті –  здоров’я.

В ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» з 02 грудня по 06 грудня 2019 року були проведені  заходи,  головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.  В інформаційному куточку були розміщені  плакати  та соціальна реклама відповідної тематики.

 02.12.2019 року відбулась  година спілкування учнів  ліцею з лікарем-гінекологом  Клініки дружньої до молоді Берикул  І.М., на якій  було роз’яснено те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Ірина Миколаївна  звернувшись до учнів, закликала їх бути обережними, бо небезпека скрізь, а також  побажала їм бути здоровими і, щоб ця жахлива хвороба ніколи їх не торкнулась.

Читати далі… →