Архіви за місяць: Грудень 2019

Проведено педагогічну раду

11 грудня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проведено педагогічну раду на тему: “Підсумки здачі ЗНО учнями ліцею у 2019 році. Організація та проведення ЗНО в 2020 році”. Методист Грищенко С.Г. підвів підсумки та проаналізував результати здачі учнями ліцею ЗНО у 2019 році.

Читати далі… →

Патріотичний квест «Свято мужності й відваги»

05 грудня 2019 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» майстром виробничого навчання Верчук Н.А. проведено відкритий виховний захід, військово-патріотичний квест «Свято мужності й відваги».

Мета квесту: сприяти вихованню національної самосвідомості, формувати почуття патріотизму, гордості та любові до свого народу, його історії, зокрема,  історії козацтва;  розвивати творчі здібності, критичне мислення, кмітливість та швидкість, розвивати  інтерес до військової справи.

Читати далі… →

Тренінг “Знати, щоб жити!”

03 грудня 2019 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” практичним психологом Фоміною В.С. та психологом Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лемещук Л.М. проведено тренінг “Знати, щоб жити!”, під час якого учні зрозуміли відмінність між ВІЛ та СНІДом, оцінювали ризики інфікування у різних ситуаціях, ознайомилися зі стадіями ВІЛ – інфекції та законодавчою базою щодо ВІЛ/СНІД. З великим інтересом  учні слухали легенду «Все в твоїх руках». Протягом усього заходу  наголошувалось на необхідності кожної людини  усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної недуги.

Тематична лінійка до Дня Збройних Сил України

05 грудня 2019 року в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» була проведена тематична лінійка до Дня Збройних Сил України. Відповідальна майстер виробничого навчання Верчук Н.А. та  учні групи №30-е.  На лінійку були запрошені гості: рідні загиблих воїнів в АТО, волонтери, військові, представники Українського козацтва «Бугогардова Січ».

Читати далі… →

Волонтери – люди доброї волі

5 грудня 2019 року в Міжнародний день волонтера, в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей”, за участю учнів групи №35-з (майстер виробничого навчання – Грищенко Н.В., класний керівник – Грищенко С.Г. ), учениць групи №33-пр – Терещенко Алли, Стоянової Ксенії та бібліотекаря Фоменко Н.В. було проведено виховний захід: “Волонтери – люди доброї волі”, метою якого було виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги.

Надія Василівна разом з ведучими продемонстрували присутнім презентацію та розповіді про історичні витоки волонтерства, про волонтерський рух в Україні в минулому та в наш час.

Читати далі… →