Архіви за місяць: Червень 2019

Засідання методичної комісії

28 травня 2019 року відбулося засідання методичної комісії викладачів з предметів природничо-математичного циклу. Члени методичної комісії:  підвели підсумки та проаналізували роботу з обдарованими (здібними) учнями; обговорили результати роботи з виконаня проблемного питання та творчих завдань з КМЗ предметів у кабінетах.

Викладач фізики Воротинцев Ю.О. поділився досвідом з теми “Способи розвитку творчих здібностей учнів на уроках фізики”. Також викладачі обговорили та пропонували заходи в проект плану роботи ліцею на наступний навчальний рік.

 

Підвищуємо свою кваліфікацію

Методична служба ліцею повідомляє: з 25 березня по 29 березня 2019 року на базі ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» проведений І етап, а з 1 квітня 2019 року – ІІ етап дистанційних курсів підвищення кваліфікації для майстрів виробничого навчання (гр. ОД-ІІІ-53М) при Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Відповідальна за організацію та проведення методист Савченко С.І.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: экран и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

Переглянути більше фото