Архіви за день: Лютий 5, 2019

На Южноукраїнській АЕС проходять практику учні Южноукраїнського професійного ліцею

В автотранспортному господарстві ВП ЮУ АЕС почалася виробнича практика учнів Южноукраїнського професійного ліцею. Дві перших в цьому році групи ліцеїстів – всього 17 молодих людей, які опановують в цьому державному навчальному закладі професією слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, пройдуть тижневе практичне навчання під керівництвом досвідченого наставника. Виробнича практика в рамках щорічного договору між ВП ЮУАЕС  та ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей» починається 5-го і 6 лютого.

В цілому щороку в ВП ЮУАЕС проходять практику близько 150 учнів ліцею. Крім слюсарів-авторемонтників практичні навички майбутніх професій в цехах і підрозділах енергокомплексу набувають електрики і зварювальники. Частина з них в подальшому зможе працевлаштуватися на підприємство.

«Виробнича практика – один із шляхів отримати роботу на Южно-Українському енергокомплексі, – відзначає провідний інженер управління кадрів Алла Мосяева. – Наші фахівці спостерігають за потенційним працівником на робочому місці, оцінюють його вміння, навички і старання. Якщо ліцеїст добре себе зарекомендував, згодом, за результатами практики, вирішується питання про його працевлаштування ». Завдяки такому підходу кадрова служба ВП ЮУАЕС має можливість оновлювати і поповнювати робочий персонал підприємства, повідомляє офіційний сайт Южно-Українського енергокомплексу.