Архіви за день: Лютий 2, 2019

Чергове засідання методичної комісії класних керівників вихователя гуртожитку та бібліотекаря

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Сучасний стан українського суспільства ставить перед закладами освіти низку невідкладних завдань, спрямованих на виховання у підростаючого покоління поваги до історії і традицій свого народу, формування патріотизму.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииОдне з чільних місць у виховній роботі нашого ліцею належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію,мистецтво, побут, культуру.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди сидят и в помещении

Ефективності таких виховних процесів сприяють вдало підібрані форми, методи, прийоми виховної роботи, особистий приклад значущих для підлітків осіб. Про це йшлося 31 січня 2019 року на черговому засіданні МК класних керівників, вихователя гуртожитку та бібліотекаря на тему: «Формування у підлітків ціннісного ставлення до історичних, культурних і духовних надбань рідного краю у виховному процесі ліцею».

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На засідання був запрошений краєзнавець, екскурсовод, оцінщик культурних цінностей Грицевич Богдан Григорович. Він розповів про історію півдня України з артефактами нашого Гарду, про дослідження історії Ведичної культури та язичництва на півдні України, про таємниці давніх язичницьких храмів,віднайдених на території нашого краю, про сакральні ландшафти та про багаж духовних знань, який треба осмислити для створення духовних ідеалів, які гідно впишуться в світовому просторі нового суспільства.

Психологічна служба ліцею інформує

Увага!

Діє «Національна дитяча «гаряча лінія» – для дітей та про дітей»

Національна дитяча «гаряча лінія» 0-800-500-225

Також у НДГЛ є й короткий номер – 116111

 Зверніть увагу!  Цей номер є безкоштовним з усіх телефонів в Україні – з мобільних і стаціонарних. Навіть, коли так трапляється, що на рахунку немає грошей (або мінус), то на дитячу «гарячу лінію» ви все одно зможете додзвонитися. Він безкоштовний для абонентів мобільних операторів Київстар, Лайф. Основними принципами роботи Національної дитячої «гарячої лінії» є анонімність і конфіденційність. Це означає, що ніхто не дізнається про ваш дзвінок і про те, що ви розповіли консультантові (звичайно, якщо ви самі цього не захочете). Ця розмова залишиться тільки між вами та консультантом, з яким ви розмовляли. Визначити ваш номер телефону також ніхто не зможе і не буде цього робити. Це гаряча лінія для дітей і про дітей, тобто сюди можуть телефонувати і діти, й дорослі. На дитячу «гарячу лінію» діти звертаються з абсолютно різними питаннями. Коли нас хтось може образити чи принизити, або навіть і вдарити. Часто це роблять близькі нам люди: друзі, однокласники, рідні. Тоді ми опиняємося неначе в зачарованому колі, тобто не знаємо, як вирішити ситуацію і як зупинити конфлікт. Буває, що старші ображають молодших. Так не має бути. Тому на «гарячій лінії» консультанти можуть розповісти дітям, як можна себе захистити. Коли дитина почувається самотньою і їй ні з ким поговорити, поділитися своєю радістю або сумом. Кожна людина в своєму житті закохується. На дитячу «гарячу лінію» телефонують діти, які закохалися вперше і хочуть дізнатися, як про це сказати тій людині, яку вони кохають; або діти, які закохалися і не отримують взаємності, можуть дізнатися, як полегшити свої переживання; або діти, які посварилися зі своєю коханою людиною і шукають можливості помиритися. Коли порушуються права дітей, коли б’ють і принижують, консультанти дитячої «гарячої лінії» розкажуть, у яку організацію необхідно звернутися по допомогу. Загалом можна сказати, що Національна дитяча «гаряча лінія» є наставником і порадником для тих дітей, які на неї звертаються». Консультанти завжди готові підтримати дитину та розділити її смуток і радість.

Психологічна служба ліцею