Архіви за день: Грудень 21, 2018

Навчально-практичний центр – функціонує!

З 20 грудня 2018 року в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” розпочав свою роботу навчально-практичний центр сучасних зварювальних технологій. Навчання буде здійснено за професіями Електрозварник ручного зварювання; Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах та Зварник. На даний час в майстерні встановлено та налагоджено відповідне обладнання австрійської фірми Fronius в повному обсязі.  Фірма Fronius є постачальником високотехнологічного зварювального обладнання, яка надає  технічну підтримку й сервісне обслуговування в Україні.

З метою ознайомлення було проведене інструктивно-методичне навчання майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підговтовки спеціалістами-інженерами фірми Fronius.

 

Створення навчально-практичного центру надає можливість надавати освітні послуги професійно-технічного навчання та якісних робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб різних галузей промисловості. Також центр дає можливість наблизити освітній процес до сучасного виробництва і впроваджувати дуальну форму навчання спільно з кращими промисловими підприємствами області.

 

Читати далі… →