Архіви за день: Листопад 23, 2018

Година-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору

Картинки по запросу не дамо загасити свічкуГолод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Смуток огортає душу, коли вчитуєшся й осмислюєш рядки архівних документів, вислуховуєш сповнені печалі розповіді очевидців Голодомору, штучно створеного в Україні. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була. Саме з цією метою 22 листопада в ліцеї  була проведена година-реквієм  до Дня пам’яті  жертв Голодомору “Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни“, яку провела класний керівник групи № 29-пр Гетьманець Жанна Віталіївна.

 

 

На данном изображении может находиться: 1 человек, на сцене и стоит

Читати далі… →