Архіви за день: Травень 6, 2018

Учень ліцею – учасник фінального етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ»

За повідомленням  офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу учениця Южноукраїнської гімназії Валерія Гаркушенко стала призером Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ», фінальний етап якого проходив 27 квітня в Києві. Її робота «Реконструкція системи технічного водопостачання ЮУАЕС» удостоїлася другого місця.

У конкурсі рефератів з атомної енергії та ядерної фізики серед української молоді взяли участь 19 переможців регіональних конкурсів. ЮУ АЕС на творчому змаганні разом з В.Гаркушенко представляв учень Южноукраїнського професійного ліцею Владислав Сирцов з роботою «На шляху до Європейського ринку електроенергії».

На думку представника управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС Олени Болотських, яка супроводжувала учасників конкурсу в поїздці на фінальний етап конкурсу, актуальність теми, збалансованість презентації, ефектність подачі, ретельне опрацювання деталей і володіння тематикою забезпечили В. Гаркушенко підтримку журі і друге місце . «Те, що Валерія знала тему досконало, стало зрозуміло з перших хвилин її виступу. Це відзначило і журі конкурсу. Валерія була на висоті, а нашому другому учаснику Владу Сирцову трохи не вистачило впевненості. Обидва учасники заявили, що знову спробують свої сили в наступному році », – резюмує О. Болотських.

Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» проходив під егідою Українського ядерного товариства та ДП «НАЕК« Енергоатом ». Його мета – поглибити знання школярів, сформувати об’єктивне ставлення старшокласників до атомної енергетики, а також підтримати талановиту молодь, яка прагне розширювати свій кругозір.