Архіви за місяць: Квітень 2018

Проведено педагогічну раду

Відповідно до річного плану ліцею, 17 квітня 2018 року, було проведено педагогічну на тему: “Впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій у навчально-виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників”.

Вів засідання голова педагогічної ради, директор ліцею Невідомий С.В.

Читати далі… →

Назаренко Ярослав – призер II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії Електрозварник ручного зварювання

За повідомленням сайту НМЦ ПТО у Миколаївській області – з метою реалізації освітньої політики держави, визначення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання 03 квітня 2018 року департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області (далі – НМЦ ПТО) на базі Вознесенського професійного ліцею проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрозварник ручного зварювання (далі – Конкурс).

У Конкурсі взяли участь 4 (четверо) учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії Електрозварник ручного зварювання (окремо чи в інтеграції) та посіли перше місце на училищному Конкурсі.

Теоретичне завдання Конкурсу передбачало виконання тестових завдань на персональному комп’ютері з предметів професійно-теоретичної підготовки.

Читати далі… →

Наш учень – призер відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед молоді «Ядерна енергія і світ».

За повідомленням офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу -в інформаційному центрі  30 березня 2018 року в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Ядерна освіта» визначені призери відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів серед молоді «Ядерна енергія і світ». Ними стали Валерія Гаркушенко, Владислав Сирцов, Едуард Каверинський та Владислав Форостяний.

Читати далі… →