Архіви за день: Лютий 16, 2018

Толерантність в житті людини

15 лютого 2018 року класним керівником групи №33-пр Володько К.В. проведено виховну годину з елементами тренінгу на тему: “Толерантність в житті людини”.

Метою заходу було познайомити вихованців з поняттям “толерантність”, виявити основні риси толерантності, сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки;  розвивати почуття колективізму, вміння аналізувати та приймати рішення;  виховувати чуйність, людяність, терпимість і небайдужість, почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття іншої людини.

Протягом виховного заходу класним керівником були проведені різні вправи, такі як “Бартер”, “Вітамінка”, “Емблема толерантності”, проведено міні-лекцію, гру “Секрети спілкування”, тест “Чи толерантна я людина?”, а також  всі присутні переглянули відеоролик “Бумеранг”.

Читати далі… →

” А пам’ять серце береже”

14 лютого  2018 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачем предмету Захист Вітчизни, Повознюком М.М. проведено з учнями І курсу виховний захід “А пам’ять серце береже”.

Цей захід було проведено з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій та території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

На захід було запрошено учасника бойових дій, підполклвника запасу Козерацького В.І.