Архивы рубрики: Новини

Южноукраїнський ліцей запрошує абітурієнтів: все про спеціальності та умови вступу

Абітурієнтам, які вирішили отримати робочу спеціальність, що завжди користуватиметься попитом на ринку праці, варто вже зараз обирати майбутнє місце навчання. Державний навчальний заклад «Южноукраїнський професійний ліцей» продовжує набір на 2020-2021 навчальний рік.

Детальна інформація на сайті Гард City

Вітаємо зі святом!

Шановні викладачі, майстри виробничого навчання та всі працівники ліцею!

Вітаємо вас із Днем профтехосвіти! Складний шлях становлення, розвитку, піднесення професійної школи – це яскрава сторінка в історії нашої держави, це тисячі трудових подвигів її громадян, це свідчення справжнього патріотизму і любові до Батьківщини.
Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.
Нехай вам завжди усміхається доля та дарує міцне здоров’я, довголіття натхнення, щастя і довгу людську пам’ять.
Бажаємо усім нових здобутків, подальших добрих вчинків задля великої справи, незгасної творчої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі на благо українського народу.
Хай завжди щедрою на сходи буде нива профтехосвіти, а в усіх ваших починаннях надійними супутниками стануть успіх і удача!

Адміністрація ліцею

Відео

Результати першого етапу Всеукраїнського конкурсу рефератів “Ядерна енергетика і світ”

23 вересня в Інформаційному центрі ВП ЮУАЕС «Імпульс» пройшов перший етап традиційного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ», який організовують Українське ядерне товариство і ДП «НАЕК «Енергоатом» за участі профільних ЗВО – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», а також Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Обравши собі тему, кожен з 8 учасників конкурсу виклав її проблематику і свої авторські міркування щодо можливості її практичної реалізації в атомній енергетиці. Але і тут вніс свої корективи коронавірус – терміни конкурсу були перенесені, за цей час троє учасників вже закінчили школу та стали студентами українських вишів. Тож за місця на п’єдесталі змагалися автори п’яти робіт.

На третьому місці – дослідницький проєкт учня Южноукраїнського професійного ліцею Кирила Малаховського «Талановиті люди і енергетична стабільність ЮУАЕС». У своїй роботі він розповів про унікальні технологічні операції, свого часу виконані на Южно-Українській АЕС, та людей, які брали безпосередню участь у їх реалізації.

Роботу на тему: «Атомні станції ІV покоління» розробляли одразу двоє учасників – учні Южноукраїнського професійного ліцею Микита Волохов та Владислав Васильєв – представники секції «Фізика» МАН Станції юних техніків м. Южноукраїнська. Хлопці зробили велику роботу, виготовивши навіть наглядний складний макет електростанції майбутнього, та трохи недопрацювали, зв’язуючи теорію з практикою, тож їхній результат – четвертий.

(Інформація із офіційного сайту Южно-Українського енергокомплексу)