Архивы рубрики: Новини

Цікаві поради від психолога, які допоможуть пережити карантин з дітьми

Навчальні заклади  закрили через пандемію коронавірусу, а багатьох дорослих відправили по домівках працювати віддалено. І тепер дітвора буквально “сидить на голові” у батьків. Чим же зайняти дітей, поки потрібно працювати? І як зробити так, щоб у дорослих не “злетів дах” на карантині?

Порада 1 – прогулянка для здоров’я

Піти гуляти з рідними. Підіть на прогулянку з дітьми, але не контактуйте з іншими.

“Але не просто пускайте дітей у двір або в гості до однолітків для “обміну вірусами”, а саме гуляйте сім’єю. Хоча б один годинку проведіть в парку чи сквері. Головна умова – поменше людей навколо”.

Так прогулянка дозволить поставити “дах” на місце, ходьба допоможе розім’яти спину і ноги, а сонце, свіже повітря і рух зміцнять імунітет. Зараз це важливо. До того ж, на вулиці можна вигадати набагато більше сімейних ігор та розваг.

Читати далі… →

Карантин

Із 12 березня 2020 року в Україні запроваджено тритижневий карантин у навчальних закладах та низка інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

       8 березня — Міжнародний жіночий день (International women’s Day) — всесвітній день жінок. З весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. До жіночого свята у нашому ліцеї 6 березня 2020 року пройшов святковий концерт, за організацію якого відповідали класний керівник групи №34-е Фоміна В.С. та майстер виробничого навчання Бурцева І.В.

Активними та творчими учасниками заходу стали учні групи № 34-е: Медведь Г., Бабій М., Котовський Д., Коваленко Т., Ломажук В., Рябцун А., Татаров Д.;  групи № 36: Грудка О., Лук’яненко Д.; групи № 40: Борсук Л., Шийко М., Стадніченко О., Вільчинський М.; групи№ 31-з: Булацевський Д., Ткаченко Є.; групи № 35-з: Ковальов Д., Добрянський М.

Читати далі… →