Все запии от автора gserg

З Днем студента!

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. Напередодні свята,  15 листопада 2018 року, в Державному навчальному закладі “Южноукраїнський професійний ліцей” відбувся концерт, підготовлений учнями першого курсу (група №36) та їх класним керівником Марініч Юлією Володимирівною.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Читати далі… →

Радіодиктант національної єдності

9 листопада в Україні традиційно проводиться радіодиктант національної єдності. Метою якого є об’єднання українців навколо мови. Учні ліцею, викладачі та адміністрація закладу взяли участь у написанні радіодиктанту, який транслювався у прямому ефірі. Тим самим, учасники долучилися до загальнонаціональної справи – розбудови освіченої європейської держави.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

Читати далі… →

Урочиста лінійка, присвячена Дню української мови та писемності

9 листопада 2018 року вся українська спільнота відзначає День української мови та писемності. Традиційно у нашому закладі була проведена урочиста лінійка, присвячена Дню української мови та писемності та відкриттю XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учні груп №26-е та 33-пр (Ненько Дмитро, Боднар Дмитро, Стоянова Ксенія, Мозгова Світлана, Нетовкана Олександра, Терещенко Алла) розповіли про історію виникнення свята, підготували цікавий відеоматеріал про натхненника конкурсу знавців мови, українського емігранта, мецената – Петра Дмитровича Яцика.

Мета конкурсу: утвердження державного статусу української мови, піднесення престижу серед молоді та виховання поваги до культури й традицій українського народу.

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят

Читати далі… →

Формування патріотичної компетентності учнівської молоді. Сучасний погляд на патріотичне виховання

  31 жовтня 2018 року у ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” у форматі круглого столу пройшло засідання методичної комісії класних керівників, вихователів гуртожитку та бібліотекаря на тему “Формування патріотичної компетентності учнівської молоді. Сучасний погляд на патріотичне виховання”. Для діалогу  про те, які сьогодні мають бути форми і методи національно – патріотичного виховання, яка його якість, яка  роль громадських організацій у патріотичному вихованні учнівської молоді,  були запрошені гості: отаман громадської організації  “Буго-Гардова Січ” Попенко Маргарита Миколаївна, представник Гетьмана українського козацтва в Миколаївській області Недяк Олег В’ячеславович, військовий комісар Южноукраїнського міського військового комісаріату Нечай Вадим Миколайович, викладач предмета “Захист Вітчизни” Повознюк Микола Миколайович.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

Читати далі… →

Моя найкраща в світі сторона, моя чарівна, неповторна, Миколаївщино!

30 жовтня 2018 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” в рамках проведення МК, для учнів групи № 29-пр пройшов виховний захід «Моя  найкраща в світі сторона, моя чарівна, неповторна, Миколаївщино!», який провела викладач Гетьманець Жанна Віталіївна.

Година спілкування була спрямована на розвиток та розкриття пізнавальних та творчих здібностей  учнів.

Обираючи тему, викладач ставила за мету  формування  у підлітків знань про велику та малу Батьківщину, як найдорожчу і найріднішу землю, поглибити знання з історії рідного краю, про природно-ресурсний потенціал, промисловість, господарство, культуру, науку та винахідництво на Миколаївщині, військову історію краю, видатних людей, закріпити знання про державні та національні символи України та Миколаївської області.

Читати далі… →