Все запии от автора gserg

Про організацію освітнього процесу в ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей» за дистанційною формою навчання

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1836 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2», листа Міністерства освіти і науки України від 16.12.2020р. №1/9-697 «Щодо організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної освіти) з 08січня 2021р.» з метою запобігання поширенню респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 за рішенням педагогічної ради ліцею (протокол від 05.01.2021р. №3)

(для ознайомлення з наказом перейдіть по даному посиланню)

З прийдешніми святами!

Від щирого серця вітаємо вас з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!
Зичимо вам міцного здоров’я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій та задумів.
Нехай прийдешні свята принесуть вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!

З повагою, адміністрація ДНЗ “ЮПЛ”

Результати розіграшу кубка ліцею з футзалу

З 15 грудня по 17 грудня 2020 року в спортивній залі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” проходив розіграш кубка ліцею з футзалу. В змаганнях взяли участь 7 команд. Ігри проходили за системою “програв – вибув”.

Результати змагань

У фіналі зустрілись команди груп №10-з та 38-з. У запеклій боротьбі команда групи №38-з здобула перемогу з рахунком 5:3 і стала переможцем і володарем кубка ліцею з футзалу вже другий рік поспіль. Команди фіналісти нагороджені дипломами, а команда-переможець – перехідним кубком!

Вітаємо переможців!  Подальших спортивних досягнень!

 

Результати спортивних змагань із підтягування у висі

9 грудня 2020 року в спортивній залі ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” керівником з фізичного виховання Петриною В.О. проведено спортивні змагання із загально-фізичної підготовки  – підтягування у висі серед юнаків І – ІІІ курсів. В змаганнях взяли участь 8 команд.

Результати спортних змагань

Команди призери нагороджені дипломами. Переможці у особистому заліку – нагороджені грамотами.

Вітаємо переможців! Всім нових спортивних досягнень!

Змагання з кульової стрільби

4 грудня 2020 року в ДНЗ “Южноукраїнський професійний ліцей” викладачем предмету “Захист України” Повознюком М.М. з нагоди Дня Збройних сил України організовано та проведено змагання серед здобувачів освіти І – ІІІ курсів з кульової стрільби.

 

Результати змагань

В командному заліку: І місце посіла команда групи №42-з, ІІ місце – команда групи №41-з, ІІІ місце – команда групи №35-з.

В особистій першості: І місце посів Нєдєлку Ренат (група №42-з), ІІ місце – Добрянський Максим (група №35-з),  ІІІ місце – Буржуєв Костянтин (група №42-з).

Вітаємо переможців!